خانه » نکات مهم خرید میکروفون USB برای تولید محتوا
گجت ها و ابزار جانبی

نکات مهم خرید میکروفون USB برای تولید محتوا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از استاندارد ها تغییر کرده است، صنعت صدا هم از این قاعده مستثنی نیست، اکثر افراد انتظار شنیدن صدایی با کیفیت و مناسب را دارند از طرفی همه افراد علم کافی برای استفاده از تجهیزات حرفه ای و همچنین ضبط صدای با کیفیت را ندارند، به همین خاطر است که میکروفون USB استودیویی طرفدار های بسیاری را پیدا کرده است، ساختار میکروفون یو اس بی به گونه ای است که همه افرائد عادی بدون داشتن هیچ دانش تخصصی بتوانند به راحتی آن را به سیستم خودشان متصل کرده و استفاده کنند.

چه برند هایی در این زمینه بهترین هستند؟

برند های معتبر متفاوتی در زمینه طراحی و تولید میکروفون های یو اس بی فعالیت دارند که هر کدام با توجه به قیمت و کارایی که به مشتریان ارائه میدهند منحصر به فرد هستند اگر بخواهیم چند برند را معرفی کنیم که در ایران هم از آنها بسیار استفاده می شود باید به برند هایی همچون:

  • RODE
  • BEHRINGER
  • BEYERDYNAMIC
  • ANTELOPE
  • MACKIE
  • BOYA
  • BLUE-YETI
  • MARANTZ
  • ZOOM
  • AKG

اشاره داشته باشیم که هرکدام از این برند ها و کمپانی های مطرح ذکر شه محصولات بی نقص و با کیفیت در دسته بندی محبوب میکروفون یو اس بی ارائه میدهند، البته همانطور که قبلا یادآور شدیم انتخاب نوع میکروفون به عوامل متعددی بستگی دارد که قبل از خرید حتما باید آنهارا در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین گزینه ممکن از محصولات برند هارا انتخاب و بررسی کنید.

چرا میکروفون‌های USB محبوب هستند؟

همانطور که اشاره کردیم میکروفون‌های یو اس بی به دلیل ساختاری که دارند تمامی افراد میتوانند از آنها استفاده کنند، به طور واضح تر هر فرد با داشتن سطح دانش پایینی از مسائل مربوط به صدابرداری میتواند به راحتی و فقط با متصل کردن میکروفون USB خود به سیستم رایانه شخصی یا هر دیوایس سازگار دیگر به ضبط خود بپردازد، مسئله مهم دیگری که میکروفون های یو اس بی را محبوب کرده عدم نیاز به کارت صدا جانبی میباشد، کارت صدا میکروفن های یو اس بی به صورت داخلی و اینترنال طراحی شده اند و تمامی امکانات یک میکروفن به همراه کارت صدا جدا را در یک پکیج کاملا جمع و جور و پرتابل به شما ارائه می دهد.

مهدی

مهدی منصوری هستم. کارشناس حوزه نرم افزار و امنیت اطلاعات هستم. کارشناسی ارشد خودم را در رشته امنیت اطلاعات از دانشگاه مالک اشتر تهران گرفتم. هم اکنون در زمینه DevOPS مشغول هستم. و در زمان های ممکن در این سایت و چند سایت دیگه مطلب می گذارم

درباره نویسنده

مهدی

مهدی منصوری هستم. کارشناس حوزه نرم افزار و امنیت اطلاعات هستم. کارشناسی ارشد خودم را در رشته امنیت اطلاعات از دانشگاه مالک اشتر تهران گرفتم.
هم اکنون در زمینه DevOPS مشغول هستم. و در زمان های ممکن در این سایت و چند سایت دیگه مطلب می گذارم

افزودن نظر

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید